پروژه سورس کد ویدئو کلوپ
تاریخ انتشار
۱۳ خرداد ۱۴۰۰
دسته بندی
تعداد بازدیدها
609 بازدید
50,000 تومان

پروژه سورس ویدئو کلوپ نرم افزار آماده به زبان سی شارپ #C

دانلود سورس کد نرم افزار ویدئو کلوپ

پروژه نرم افزار مدیریت ویدئو کلوپ : یکی دیگر از پروژه های سورس کد حرفه ای ویدئو کلوپ که توسط تیم برجسته مهندسان دیجی اسکا در بهار ۱۴۰۰ طراحی و برنامه نویسی شده است. این پروژه به زبان ویژوال استدیو با سی شارپ و بانک اطلاعات SQL Server برنامه نویسی شده است. این پروزه با تمامی نسخه های سی شارپ قابل باز شدن است. و ما نسخه Microsoft Visual Studio 2015 را به شما پیشنهاد می کنیم. سورس ویدئو کلوپ

در پروژه دانشجویی مدیریت ویدئو کلوپ که به زبان سی شارپ نوشته شده است. شما به سادگی میتوانید سورس کد را با برنامه ویژوال استدیو باز کنید و هر قسمت را دوست داشته باشید ویرایش و اطلاعات خود را جایگزین کنید. و همچنین میتوان مقاله ای در مورد سیشارپ در این لینک(+) مشاهده کنید. سورس ویدئو کلوپ

 • شما می توانید پروژه سورس ویدئو کلوپ را خرید کنید و از آن برای پروژه های مشابه و یا پروژه های درسی پایان ترم برای دروس رشته کامپیوتر استفاده نمایید.

نام پروژه : پروژه سورس ویدئو کلوپ

نرم افزار مورد استفاده : Microsoft Visual Studio 2015

تعداد فرم : ۱۱

برای طراحی جداول و ذخیره داده های پروژه video club از بانک اطلاعاتی SQL server استفاده شده است. قبل از اجرای برنامه باید فایل مربوط به پایگاه داده را روی SQL سیستم تان پیوست کنید.

امکانات پروژه سورس ویدئو کلوپ

 1. کاربر می تواند Login  کند .
 2. لیست کلیه ی مشتریان و فیلم ها را مشاهده کند .
 3. می تواند اطلاعات مشتریان و فیلم ها را ویرایش و حذف کند .
 4. مشتری وفیلم جدید اضافه کند . پروژه سورس ویدئو کلوپ
 5. می تواند فیلم های خاصی را به مشتریان خاصی با مبلغی که خودش تعیین می کند امانت میدهد .
 6. بعد از برگشت فیلم توسط مشتری اطلاعات رایت کند و اگر تأخیر داشت .مشتری را جریمه کند . ( مبلغ جریمه به ازای هر روز توسط کاربر وارد می شود . )
 7. هر مرتبه ای که فیلمی را امنت می دهد چک می کند که تعداد موجود همان فیلم برابرمضر نباشد . اگر برابر مضر باشد پیغام مناسبی را چاپ میکند و اگر برابر مضر نباشد یکی از تعداد موجود فیلم کم می کند.
 8. گزارش مشتری می تواند اطلاعات یک مشتری یا تعدادخاص مشتری یا همه ی مشتریان را چاپ کند ( اطلاعات از قبیل اینکه چاپ فیلم هایی را در چه تاریخی وبا چه مبلغ کرایه ای وآیا جریمه شده یا نه )
 9. گزارش در آمد : دوتاریخ را از کاربر دریافت می کند و میزان در آمد بین دو تاریخ را نشان می دهد .
 10. تغییر رمز کاربر . پروژه سورس ویدئو کلوپ

پیشنهاد میکنیم سورس کد مدیریت درمانگاه را مطالعه کنید.

شرح بانک اطلاعاتی

بانک اطلاعاتی از ۴ عدد جدول و یک ویو view تشکیل شده است .

A: جدول مشتری شامل فیلترهای زیر :

 1. کد مشتری
 2. نام مشتری
 3. نام خانودادگی
 4. تلفن
 5. آدرس

B: جدول فیلم شامل فیلم های زیر

 1. کد فیلم
 2. نام فیلم
 3. نوع فیلم
 4. کشور سازند
 5. سال ساخت
 6. تعداد

C:  جدول کاربر شامل فیلدهای زیر

 1. کد کاربر
 2. نام کاربری
 3. رمز عبور

قابل ذکر است که برای ذخیره ی رمز عبور از توابع امینتی استفاده شده است.

D: جدول کرایه : شامل فیلدهای زیر

 1. کد کرایه
 2. کد مشتری
 3. کدفیلم
 4. تاریخ امانت ( شمسی )
 5. تاریخ امانت ( میلادی )
 6. تاریخ برگشت امانت ( شمسی )
 7. تاریخ برگشت امانت ( میلادی )
 8. مبلغ کرایه
 9. مبلغ جریمه
 10. جمع گرایه و جریمه

قابل ذکحر است که تاریخ شمسی فقط برای نشان دادن به کاربر می باشد .

وتاریخ میلادی برای انجام محاسبات ( از قبیل میزان تأخیر و میزان در آمد بین دو تاریخ ) می باشد .

E: ویو (view 1)

از ترکیب جداول مشتری و فیلم و کرایه تشکیل شده است .

شامل فیلم های زیر :

 1. کد کرایه
 2. نام مشتری
 3. نام خانوادگی
 4. نام فیلم
 5. مبلغ جریمه
 6. مبلغ کرایه
 7. تاریخ امانت ( شمسی )
 8. تاریخ برگشت ( شمسی
 9. تاریخ امانت ( میلادی )
 10. تاریخ برگشت ( میلادی )
 11. جمع کل

شرح فرم ها سورس ویدئو کلوپ

۱-فرم Login یا ورود :

بعد از وارد کردن اطلاعات کاربری و کلیک روی دکمه ی ورود با استفاده از تابع GMD رمز عبور را تبدیل کرده وبا مقدار داخل بانک مقایسه کنیم اگر با هم برابر بود کاربر را به فرم اصلی منتقل می کنیم و اگر برابر نبود پیغام رمز عبور اشتباه است نشان داده می شود .

۲- فرم اصلی

در این فرم از mermsbrp , tabcontrol  استفاده کرده ایم .

در این فرم کاربر می تواند لیست فیلم ها و مشتریان را مشاهده کند وبر اساس نام جستجو کند و یا فیلم یا مشتری خاصی را بعد از انتخاب کردن از دیتا گردید ویو (DataGridviwe)  حذف کند .

۳- فرم اضافه کردن مشتری

وقتی کاربر در فرم اصلی بر روی دکمه ی Add کلیک کند این فرم نمایش داده می شود و کاربر می تواند اطلاعات مشتری جدید را وارد کرده و ثبت کند ویا انصراف بدهد.

۴- فرم ویرایش مشتری

برای ویرایش مشتری کاربر باید در فرم اصلی مشتری مورد ها را از (DabaGrid view)  انتخاب کند وروی دکمه یب Edit کلیک کند ، بعد از کلیک فرم ویرایش مشتری نمایش داده می شود .

که اطلاعات قبلی مشتری وجود دارد و کاربر می تواند هر کدام را که خواست تغییر دهد و دکمه ی ثبت ویا انصراف را کلیک کند .

۵- فرم اضافه کردن فیلم

مانند اضافه کردن مشتری

۶- فرم ویرایش فیلم

مانند ویرایش مشترزی

۷- فرم امانت دادن فیلم

در این فرم از  Groupbox  استفاده کرده ایم .

در Groupbox1  لیست مشتریان نشان داده می شود که کاربر می تواند براساس نام جستجو انجام دهد  در Groupbox2   لیست فیلم ها نشان داده می شود که کاربر می تواند براساس نام فیلم جستجو کند  در Groupbox3   لیست کلیات امکانات نشان داده می شود .

عملیات به اینصورت است که کاربر از Groupbox1  مشتری مد نظر را انتخاب می کند واز Groupbox2 فیلم مدنظرش را انتخاب می کند و مبلغ کرایه را وارد می کند و دکمه ی امانت را کلیک می کند در اینجا برنامه و تعداد فیلم را چک می کند  اگر تعداد فیلم مضر باشد پیغامی نشان داده می شود که تعداد امانت دادن این فیلم بیشتر ازحد مجاز می باشد اگر تعداد فیلم مضر نباشد از تعداد فیلم یک واحد کم می شود اطلاعات ثبت می شود و در Groupbox3 نمایش داده می شود .

۸- فرم برگشت امانت

کاربر در این فرم از  DatoGridview1  می تواند مشتری مورد نظر را جستجو کرده وانتخاب کند بعد از انتخاب کردن مشتری در DatoGridview2    لیست تمام فیلم هایی که این مشتری به امانت برده است نمایش داده می شود و اگر فیلمی را به امانت نبرده باشد پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری هیچ فیلمی را به امانت نبردعه است . از DatoGridview2   فیلمی را که مشتری برگشت داده را انتخاب می کنیم و دکمه محاسبه را کلیک می کنیم . برنامه محاسبه می کند که آیا مشتری تأخیر داشته است یا خیر اگر تأخیر نداشته باشد پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری تأخیر نداشته بعد از محاسبه اطلاعات نمایش داده می شود و سپس بعد از کلیک بر روی دکمه ی ثبت اطلاعات ثبت می شود و به تعداد فیلم یک واحد اضافه می شود .

اگر مشتری تأخیر داشته باشد . ( بیشتر از ۲۰ روز ) پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری x روز تأخیر داشته و جریمه می شود لطفاً مبلغ جریمه به ازای هر روز را وارد کنید و دکمه ی ادامه را کلیک کنید بعد از وارد کردن مبلغ جریمه به ازای هر روز توسط کاربر میزان جریمه کل (xx  مبلغ جریمه ) و میزان کرایه و مبلغ کل ( میزان کرایه + جریمه کل ) به کاربر نمایش داده می شود و بعد از زدن دکمه ی ثبت اطلاعات ثبت شده و به تعدادفیلم یک واحد اضافه می شود .

قابل ذکر است که در هنگام انتخاب فیلم از DatoGridview2  و زدن دکمه ی محاسبه ، اگر فیلم قبلاً محاسبه و ثبت شده باشد پیغامی نمایش داده می شود که این فیلم قبلاً محاسبه و ثبت شده است .

۹- فرم گزارش مشتری

در این فرم کل اطلاعات مشتریات نمایش داده می شود ( اطلاعات از قبیل اینکه چه مشتریانی چه فیلم هایی را در چه تاریخی با چه مبلغ کرایه ای و مبلغ جریمه و…..)

در این فرم کاربر می تواند مشتریان خاص را براساس نام جستجو کند ، و اطلاعات یک مشتری یا تعداد خاص و یا مشتریان را می تواند چاپ کند . سورس ویدئو کلوپ

۱۰-فرم گزارش در آمد

در این فرم کاربر تاریخ را تعیین می کند که از چه تاریخی تا چه تاریخی را می خواهد در آمد محاسبه شود .بعد از زدن دکمه ی محاسبه برنامه تاریخ شمسی وارد شده توسطی کاربر را به تاریخ میلادی تبدیل می کند و در جدول کرایه جستجو می کند و اطلاعات بین تاریخ وارد شده را نمایش می دهد و در آخر یک Lable  میزان جمع کل را نمایش می دهد. در اینجا کاربر می تواند اطلاعات را چاپ کند .

۱۱- فرم ویرایش اطلاعات کاربر

در این فرم کاربر ابتدا رمز قبلی و رمز جدید تکرار رمز را وارد کرده و دکمه تغییر را کلیک می کند . با استفاده از تابع GMP رمز قبلی تبدیل شده و با مقدار داخل بانک مقایسه می شود و اگر برابر نبود پیغمانی نمایش داده می شود که رمز قبلی اشتباه است اگر برابر بود دوباره رمز جدید و تکرار رمز را با هم مقایسه می کند  اگر برابر نبود پیغامی نمایش می دهد که تکرار رمز اشتباه است . اگر برابر بود توسط تابع GMPتبدیل می شود و در بانک  ذخیره می شود . و پیغامی نمایش داده می شود که رمز تغییر یافت .

سورس ویدئو کلوپ

برای دانلود سورس مدیریت درمانگاه اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.