تاریخ انتشار
۶ تیر ۱۴۰۰
دسته بندی
تعداد بازدیدها
428 بازدید
33,000 تومان

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی پرورش قارچ خوراکی

موضوع مقاله : طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی پرورش قارچ خوراکی

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور

با ظرفیت ۵٠ تن در سال

٨٨٩ میلیون ریال / سرمایه گذاری کل: ٨

٨٩ میلیون ریال / سهم آوردۀ متقاضی: ٨

سهم تسهیلات: ٨٠٠ میلیون ریال

دورۀ بازگشت سرمایه: ٢۶ ماه

نوع فایل : (پاورپوینت) – قابل ویرایش میباشد.

گرایش : کارآفرینی پاورپوینت پرورش قارچ خوراکی

پروژه پاورپوینت طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی پرورش قارچ خوراکی برای دانشجویان و دانش آموزان مربوط به درس کارآفرینی .. ما در اینجا در مورد طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی پرورش قارچ خوراکی توضیحات کامل به صورت قالب فایل پاورپوینت آورده ایم.

این پاورپوینت دارای صفحه مشخصات فردی است و می توانید از آن جهت ارائه درس کارآفرینی استفاده نمایید. به طور کامل این فایل قابل ویرایش می باشد و در قالب پاورپوینت است. می توانید آن را مطابق با سلیقه خودتان ویرایش نمایید.

مقدمه ای از این طرح..

مواد پروتئینی ، یکی از مهم ترین اجزای مواد غذایی مورد استفاده انسانها است. نیاز طبیعی بدن انسان به این مواد ، مبین ضرورت استفاده آنها در سبد غذایی خانواده ها است. از دیرباز انواع گوشت ها، خصوصا گوشت قرمز منبع اصلی تامین پروتئین موردنیاز انسان بوده است.

لکن در حال حاضر ، به واسطه تغییر روش زندگی از سنتی به ماشینی و کاهش تحرک افراد در زندگی روزمره ، استفاده از گوشت قرمز بدلیل دارا بودن مقدار زیادی مواد چرب رو به کاهش نهاده و در عوض، استفاده از مواد غذایی ای که با داشتن مقدار کافی پروتئین، برای سلامتی زیان آور نباشند مورد توجه واقع شده است. حبوبات ، سویا و قارچ خوراکی مهم ترین منابع پروتئین غیر حیوانی که امروزه به طور وسیع مصرف می شوند. در این میان بازار مصرف قارچ خوراکی به دلیل افزایش سطح آگاهی جامعه نسبت به فواید و روش مصرف آن ، روند رو به رشدی را تجربه می کند.

قارچ ، به علت اینکه سرشار از مواد پروتئینی ، گلوسیدی ، ویتامین ها و لیپیدها است می تواند غذای مناسب و کاملی برای انسان به شمار آید. ضمن اینکه به واسطه سهولت پرورش قارچ های خوراکی می توان آنها را به صورت تازه ، خشک ، کنسرو و پودر به بازار عرضه نمود.

اجرای این طرح به عنوان یک فعالیت تولیدی ، ضمن اینکه گامی به سوی خود اتکایی کشور در صنایع غذایی به شمار می رود، می تواند بستر ساز اشتغال به کار نیروهای متخصص ( خصوصا در علوم کشاورزی ) و فاقد تخصص گردد. ضمن اینکه بانوان کار آفرین نیز می توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

دانلود پاورپوینت پرورش قارچ خوراکی درس کارآفرینی تصویر پنجم

لینک دانلود این پاورپوینت به صورت کامل بعد از خرید قانونی نمایش داده می شود.

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.